Trade in – Karagez Electronics

Обміняй свій старий iPhone на новий

    Кому продати свій iPhone? Хто купить? А за яку ціну його краще продати? – Забудьте про ці питання! Представляємо Вашій увазі чесну та вигідну систему оцінки, тим самим заощаджуючи Ваш час та надаючи можливість користуватися новою моделлю вже зараз!

    Програма Karagez Electronics Trade In дозволяє Вам вигідно обміняти Вашу стару техніку на нову з доплатою різниці між вартістю нового пристрою та оціночною вартістю старого. Вартість Вашого старого пристрою залежатиме від моделі, технічного стану, зовнішнього вигляду та комплектації. Розрахунок доплати здійснюється від роздрібної ціни нового пристрою, вказаної на ціннику в магазині karagezelectronics.com.

    Приходьте в наш пункт видачі заздалегідь узгодивши зустріч з нашим менеджером разом з Вашим пристроєм та оригінальними комплектуючими, які є у Вас (коробка, адаптер, USB-кабель, навушники і т.д.). Після оцінки старого пристрою Ви зможете здійснити обмін на нову техніку протягом 15 хвилин. Попередню оцінку Вашого пристрою Ви можете отримати за номером:

    +380 (68) 229 08 01