Гарантія та сервісне обслуговування – Karagez Electronics
14 Днів
для безкоштовного повернення

На всі пристрої Apple (iPhone, Apple, Apple Watch, Macbook, iMac) поширюється гарантія 14 днів.

Весь товар в інтернет магазині Karagez Electronics супроводжується гарантією магазину. Термін гарантійного обслуговування вказано на сторінці товару.

Гарантія передбачає безкоштовний ремонт протягом гарантійного терміну у фірмових сервісних центрах України та Європи, або заміну на аналогічний за призначенням пристрій (у разі неможливості ремонту). Несправні пристрої змінюються на абсолютно нові у 90% звернень покупців щодо гарантії.

Обмін та повернення товару протягом перших 14 днів після покупки.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на заміну або повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін тощо. Має бути збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин.

Для повернення чи обміну товару при собі необхідно мати:

– Телефон з IMEI
– Повну комплектацію товару
– Заводську упаковку

Гарантійний ремонт

Якщо товар вимагає гарантійного обслуговування, просимо Вас звернутися до магазину, в якому Ви придбали пристрій.

Пристрій не може бути прийнятий на гарантійний ремонт у разі:

– наявності механічних та інших ушкоджень, що виникли внаслідок умисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб
– порушення правил використання, викладених виробником
– несанкціонованого розтину, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій та компонентів
– пошкодження, спричиненого потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або дією екстремальних температур

На жаль виробником не передбачена гарантія на аксесуари, які входять у комплект з пристроєм, але ви завжди можете придбати оригінальні аксесуари Apple, що вийшли з ладу на нашому сайті.

Ми бажаємо, щоб ваші пристрої працювали справно і вам не доводилося мати справу з додатковими незручностями. Але якщо така неприємність все ж таки трапиться – ми зробимо все можливе, щоб ви змогли користуватися справним пристроєм якнайшвидше. На період гарантійного обслуговування ми можемо надати вам інший iPhone, щоб ви залишалися на зв'язку. Ми рекомендуємо Вам регулярно робити резервну копію даних ваших пристроїв.

Принципи нашої роботи в гарантійному обслуговуванні ґрунтуються на лояльності до наших клієнтів та індивідуальному підході до кожного звернення.

Ми завжди готові допомогти.